Královéhradecký
krajský svaz házené
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Přebor starších žáků
Rozpis soutěže
Společný přebor starších žáků
Inter REG liga - Muži
Krajské školní ligy
Jiří Dolejší
Mateřský klub
TJ Sokol Žďár n.S.
Rok narození
1953
Typ licence
Licence B
Platnost licence
12.5.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Žákovská liga starších žáků
9.12. 15:20
AO019
TJ Cement Hranice - Pepino SKP Frýdek-Místek
16 : 19
Žákovská liga starších žaček
11.2. 17:30
AP106
Ostrava-Zábřeh - Slavia
7 : 38
11.2. 16:30
AP105
DHC Plzeň - Jiskra Havlíčkův Brod
19 : 12
11.2. 12:30
AP101
DHC Plzeň - Ostrava-Zábřeh
32 : 16
Přebor starších žáků
22.4. 15:00
CN068
Kutná Hora - Úvaly A
20 : 28
23.9. 14:00
CN009
Zruč n.S. - Jičín B
17 : 37
23.9. 12:00
CN008
Zruč n.S. - Jičín A
12 : 47
Společná regionální liga mužů
29.4. 10:30
CR023
Kutná Hora - HK B Most
28 : 24
22.4. 17:00
CR030
Kutná Hora - Kolín
22 : 20
10.9. 11:00
CR002
Kutná Hora - Chodov B
20 : 25
Inter REG liga - Muži
8.4. 19:00
IRM010
Jičín "C" - Ž. Brod
30 : 19
Liga Vysočiny - starší žáci
5.5. 13:45
JB128
Sokol V. Meziříčí B - Ledeč n. S.
12 : 12
5.5. 12:35
JB126
Ledeč n. S. - Pardubice
12 : 11
5.5. 12:00
JB125
Sokol V. Meziříčí B - Sokol Chrudim
15 : 8
5.5. 11:25
JB124
Pardubice - TJ D.Cerekev
8 : 8
5.5. 10:15
JB122
TJ D.Cerekev - Sokol V. Meziříčí B
16 : 10
5.5. 09:05
JB120
TJ D.Cerekev - Sokol Chrudim
7 : 13
5.5. 08:30
JB119
Ledeč n. S. - TJ D.Cerekev
17 : 14
15.10. 18:00
JB048
Ledeč n. S. - Sokol N. Veselí B
5 : 15
15.10. 17:20
JB047
Sokol V. Meziříčí A - TJ D.Cerekev
16 : 13
15.10. 16:00
JB045
Sokol N. Veselí B - Sokol V. Meziříčí A
8 : 12
17.9. 13:10
JB009
Pardubice - Sokol N. Veselí A
9 : 22
17.9. 12:35
JB008
Sokol V. Meziříčí B - Havl. Brod
14 : 16
17.9. 11:25
JB006
Pardubice - Sokol V. Meziříčí B
15 : 17
17.9. 10:50
JB005
Sokol N. Veselí A - Havl. Brod
22 : 9
17.9. 09:40
JB003
Havl. Brod - Pardubice
17 : 17
17.9. 09:05
JB002
Sokol V. Meziříčí B - Sokol N. Veselí A
7 : 15
Liga Vysočiny - mladší žáci
27.5. 14:30
JC148
Sokol N. Veselí A - Pardubice
16 : 15
27.5. 13:00
JC146
Kovofiniš Ledeč n. S. - Sokol N. Veselí A
12 : 11
27.5. 10:00
JC142
Sokol N. Veselí A - Sokol V. Meziříčí A
16 : 16
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Jičín A
17
17
0
0
701 : 275
34
2
Úvaly A
18
16
0
2
595 : 373
32
3
Mělník A
18
12
0
6
416 : 359
24
4
Jičín B
17
9
2
6
508 : 440
20
5
D.Králové
18
9
0
9
472 : 441
18
6
Kutná Hora
18
7
0
11
379 : 462
14
7
Mělník B
10
6
1
3
236 : 259
13
8
Příbram
18
6
1
11
469 : 602
13
9
Náchod
19
2
1
16
306 : 533
5
10
Zruč n.S.
19
2
1
16
316 : 551
5
11
Úvaly B
10
2
0
8
185 : 288
4
Tabulka střelců
Jakub Kuhn
1.HK Dvůr Králové
163
Kryštof Sedláček
HBC Jičín B
126
Václav Taitl
Sokol Úvaly A
118
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kryštof Sedláček
HBC Jičín B
10
Lukáš Miřatský
Házená Mělník A
10
Nicolas Steiner
1.HK Dvůr Králové
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ondřej Lirš
Spartak Příbram
32
Štěpán Mikšík
Jiskra Zruč n.S .
26
Jakub Kuhn
1.HK Dvůr Králové
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.