Královéhradecký
krajský svaz házené
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Přebor starších žáků
Rozpis soutěže
Společný přebor starších žáků
Inter REG liga - Muži
Krajské školní ligy
Jiří Svítek
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1959
Typ licence
Licence B
Platnost licence
9.5.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
5.11. 18:00
AC046
Praha 4 - Košutka
26 : 26
15.10. 18:30
AC035
Praha 4 - Č.Budějovice
32 : 25
15.10. 11:00
AC032
Sezimovo Ústí - Třeboň
21 : 24
1.10. 17:30
AC024
Praha 4 - Libčice n. Vlt.
20 : 28
2.liga muži SVČ
23.9. 18:00
AD016
Sokol Úvaly - Ústí n.L.
22 : 22
10.9. 17:30
AD006
1.HC Pardubice - Slavia
30 : 30
2.liga starší dorostenci Č
26.5. 17:00
AH222
Náchod - Sp.MAS Sezimovo Ústí
36 : 26
12.5. 13:00
AH208
ZJ Kovofiniš Ledeč - 1.HK Dvůr Králové
23 : 32
5.5. 15:00
AH199
TJ Sokol Bělá - L.Vršovice
28 : 24
17.3. 15:00
AH148
TJ Sokol Bělá - 1.HK Dvůr Králové
24 : 33
11.3. 16:30
AH229
Chodov - L.Vršovice
23 : 21
3.3. 13:00
AH140
ZJ Kovofiniš Ledeč - TJ Sokol Úvaly
29 : 19
24.2. 15:00
AH131
TJ Sokol Bělá - Chodov
29 : 25
17.12. 17:00
AH106
ELP Jablonec - ZJ Kovofiniš Ledeč
28 : 37
25.11. 15:00
AH082
TJ Sokol Bělá - TJ Sokol Úvaly
27 : 34
11.11. 12:00
AH110
TJ Sokol Úvaly - Liberec
28 : 33
15.10. 09:00
AH042
Sp.MAS Sezimovo Ústí - Liberec
24 : 34
23.9. 16:00
AH020
TJ Sokol Úvaly - ZJ Kovofiniš Ledeč
24 : 23
10.9. 15:30
AH008
1.HC Pardubice - HBC Strakonice 1921
31 : 16
2.liga mladší dorostenci - Č
14.4. 16:00
AK107
Házená Mělník - Třeboň
35 : 29
25.2. 15:00
AK076
Lokomotiva Vršovice - HSK Tygři Ústí n.L.
38 : 32
17.2. 16:00
AK068
Házená Mělník - Náchod
41 : 45
11.11. 14:00
AK049
TJ Sokol Úvaly - Jiskra Havlíčkův Brod
39 : 35
23.9. 14:00
AK016
TJ Sokol Úvaly - HSK Tygři Ústí n.L.
40 : 27
Český pohár mužů
27.9. 18:00
AM042
Jablonec - Liberec
28 : 22
28.8. 19:00
AM009
Tamburello - Slavia
27 : 35
Žákovská liga starších žáků
29.4. 16:45
AO220
HCB Karviná - S.Vršovice
28 : 13
29.4. 15:50
AO219
Házená L.Hustopeče - Pepino SKP Frýdek-Místek
25 : 37
29.4. 14:00
AO217
S.Vršovice - Házená L.Hustopeče
27 : 23
29.4. 11:15
AO214
S.Vršovice - Házená Mělník
18 : 20
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Jičín A
17
17
0
0
701 : 275
34
2
Úvaly A
18
16
0
2
595 : 373
32
3
Mělník A
18
12
0
6
416 : 359
24
4
Jičín B
17
9
2
6
508 : 440
20
5
D.Králové
18
9
0
9
472 : 441
18
6
Kutná Hora
18
7
0
11
379 : 462
14
7
Mělník B
10
6
1
3
236 : 259
13
8
Příbram
18
6
1
11
469 : 602
13
9
Náchod
19
2
1
16
306 : 533
5
10
Zruč n.S.
19
2
1
16
316 : 551
5
11
Úvaly B
10
2
0
8
185 : 288
4
Tabulka střelců
Jakub Kuhn
1.HK Dvůr Králové
163
Kryštof Sedláček
HBC Jičín B
126
Václav Taitl
Sokol Úvaly A
118
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kryštof Sedláček
HBC Jičín B
10
Lukáš Miřatský
Házená Mělník A
10
Nicolas Steiner
1.HK Dvůr Králové
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ondřej Lirš
Spartak Příbram
32
Štěpán Mikšík
Jiskra Zruč n.S .
26
Jakub Kuhn
1.HK Dvůr Králové
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.